Centrum Kształcenia Podyplomowego

Centrum Kształcenia Podyplomowego

Nie można po prostu zapytać ludzi o to, co będzie hitem przyszłości. Henry Ford powiedział kiedyś świetną rzecz, a mianowicie: „Gdybym zapytał moich klientów, czego chcą, powiedzieliby mi, że szybszego konia.”
Steve Jobs

Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku już 20 lat kształci kadry dla gospodarki. W dniu drugiego stycznia br. ruszyła rekrutacja zimowa do WSFiZ na kierunki: zarządzanie, finanse i rachunkowość, gospodarkę przestrzenną i filologię angielską. Nowością w ofercie Uczelni na kierunku filologia jest nowa specjalność – język rosyjski stosowany (w biznesie).

Czytaj więcej...

Unikalne studia podyplomowe WSFiZ - Marketing w dobie Internetu: Umiejętna komunikacja marketingowa za pośrednictwem Internetu jest dzisiaj jednym z podstawowych czynników sukcesu każdej firmy. O wykorzystaniu tego czynnika przesądza wiedza z zakresu marketingu, połączona z gruntowną znajomością Internetu. Jak umiejętnie zaistnieć w Internecie, wykorzystać te nowe możliwości budowania marki i kreowania wizerunku, aby ugruntować swą pozycję na rynku?

Czytaj więcej...

Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania zajęła pierwsze miejsce w regionie w rankingu niepublicznych uczelni magisterskich miesięcznika „Perspektywy” oraz dziennika „Rzeczpospolita”. WSFiZ już od wielu lat zajmuje wysokie miejsca w badaniach rankingowych, potwierdzając tym wysoką jakość badań naukowych, jakość nauczania, jakość procesów zarządzania, jakość we wchodzeniu w kontakt z otoczeniem uczelni. Nadrzędnym imperatywem przygotowanego rankingu jest budowanie kultury jakości. Pierwsze miejsce w regionie dla nas to wielki zaszczyt, ale też i zobowiązanie do dalszej pracy.

Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku realizuje projekt "Stawiamy na rozwój! Studia podyplomowe dla kadr MŚP" współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. 

Czytaj więcej...

Z dumą chcielibyśmy poinformować, iż w najnowszym ogólnopolskim rankingu szkół wyższych „Wprost” WSFiZ uplasowała się na pierwszym miejscu wśród uczelni niepublicznych w regionie i na dziesiątym uwzględniając uczelnie w całej Polsce. Kryteria brane pod uwagę w rankingu to m.in. dostępność kadry dla studentów, otwartość uczelni na współpracę z przedsiębiorstwami, a także aktywność Biura Karier. Istotna była również konkurencyjność cenowa i wspieranie studentów stypendiami. Ranking organizowany jest od wielu lat i sięga po niego wielu maturzystów, szukających informacji na temat uczelni publicznych i niepublicznych w Polsce.

Pełni rolę integratora pracowników naukowych uczelni wyższych z przedstawicielami praktyki gospodarczej. Kadra naukowa  kumuluje niewątpliwie duży potencjał specjalistycznej wiedzy, na którą jest zapotrzebowanie na rynku.

Czytaj więcej...

Z dumą chcielibyśmy poinformować, iż Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania została wyróżniona certyfikatem „Uczelnia Liderów”. 

Czytaj więcej...