Centrum Kształcenia Podyplomowego

Centrum Kształcenia Podyplomowego

Bywa, że masz już 95% informacji, ale zdobycie pozostałych 5% zabierze ci jeszcze sześć miesięcy. W chwili gdy je zbierzesz, twoje informacje będą nieaktualne, bo zmiany na rynku są szybsze niż twoje przygotowania. Nawet słuszna decyzja staje się zła, gdy jest spóźniona.
Lee Iacocca

Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku już 20 lat kształci kadry dla gospodarki. W dniu drugiego stycznia br. ruszyła rekrutacja zimowa do WSFiZ na kierunki: zarządzanie, finanse i rachunkowość, gospodarkę przestrzenną i filologię angielską. Nowością w ofercie Uczelni na kierunku filologia jest nowa specjalność – język rosyjski stosowany (w biznesie).

Czytaj więcej...

Unikalne studia podyplomowe WSFiZ - Marketing w dobie Internetu: Umiejętna komunikacja marketingowa za pośrednictwem Internetu jest dzisiaj jednym z podstawowych czynników sukcesu każdej firmy. O wykorzystaniu tego czynnika przesądza wiedza z zakresu marketingu, połączona z gruntowną znajomością Internetu. Jak umiejętnie zaistnieć w Internecie, wykorzystać te nowe możliwości budowania marki i kreowania wizerunku, aby ugruntować swą pozycję na rynku?

Czytaj więcej...

Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania zajęła pierwsze miejsce w regionie w rankingu niepublicznych uczelni magisterskich miesięcznika „Perspektywy” oraz dziennika „Rzeczpospolita”. WSFiZ już od wielu lat zajmuje wysokie miejsca w badaniach rankingowych, potwierdzając tym wysoką jakość badań naukowych, jakość nauczania, jakość procesów zarządzania, jakość we wchodzeniu w kontakt z otoczeniem uczelni. Nadrzędnym imperatywem przygotowanego rankingu jest budowanie kultury jakości. Pierwsze miejsce w regionie dla nas to wielki zaszczyt, ale też i zobowiązanie do dalszej pracy.

Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku realizuje projekt "Stawiamy na rozwój! Studia podyplomowe dla kadr MŚP" współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. 

Czytaj więcej...

Z dumą chcielibyśmy poinformować, iż w najnowszym ogólnopolskim rankingu szkół wyższych „Wprost” WSFiZ uplasowała się na pierwszym miejscu wśród uczelni niepublicznych w regionie i na dziesiątym uwzględniając uczelnie w całej Polsce. Kryteria brane pod uwagę w rankingu to m.in. dostępność kadry dla studentów, otwartość uczelni na współpracę z przedsiębiorstwami, a także aktywność Biura Karier. Istotna była również konkurencyjność cenowa i wspieranie studentów stypendiami. Ranking organizowany jest od wielu lat i sięga po niego wielu maturzystów, szukających informacji na temat uczelni publicznych i niepublicznych w Polsce.

Pełni rolę integratora pracowników naukowych uczelni wyższych z przedstawicielami praktyki gospodarczej. Kadra naukowa  kumuluje niewątpliwie duży potencjał specjalistycznej wiedzy, na którą jest zapotrzebowanie na rynku.

Czytaj więcej...

Z dumą chcielibyśmy poinformować, iż Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania została wyróżniona certyfikatem „Uczelnia Liderów”. 

Czytaj więcej...